לשיחת ייעוץ
ּ

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

קבלת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים בצורה המקצועית ביותר תתאפשר בעזרתה של יעל בר-לב – ייעוץ פיננסי וניהולי. יעל הנה יועצת ומלווה עסקים מזה תקופה ארוכה. בין הכשרותיה ניתן למצוא MBA במנהל עסקים וייעוץ אירגוני ו-BA בכלכלה ומימון, זאת בנוסף להיותה מגשרת מוסמכת מטעם המרכז הישראלי לאימון וגישור לצד מגוון קורסים מקצועיים. יעל מקפידה על התאמה של הייעוץ ותכנית העבודה לצרכים המדויקים של העסק שלכם ולרצונות ולמטרות שלכם.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים בכל שלב של חיי העסק

גם העסקים הגדולים ביותר התחילו את דרכם בתור עסקים קטנים. את הדרך עשו בעזרתו של ייעוץ עסקי לעסקים קטנים אשר סייע להם לגדול ולצמוח לחברות הענק שהן כיום. הייעוץ העסקי כולל בתוכו תחומים רבים ומגוונים שיכולים להביא לשיפור משמעותי בתוצאותיו של העסק וברווחים שלו.

 • בתחילת הדרך – ייעוץ עסקי הכרחי בשעה שאתם פותחים עסק. הוא יאפשר את יצירתה של התכנית העסקית המקצועית והמדויקת ביותר שתוביל למקורות מימון איכותיים לעסק וליישום יעיל ומוצלח של תכניות העבודה המוצעות.
 • במשברים כלכליים – עסקים רבים עלולים להיתקל באתגרים פיננסיים שונים. בשלב זה הפעולה החשובה ביותר בה תוכלו לנקוט לשם הצלחתו של העסק שלכם תהיה פניה אל ייעוץ עסקי אשר יסייע במציאת ההתנהלות הפיננסית המתאימה ביותר לבית העסק שלכם.
 • קושי בתפעול פנים ארגוני – בשלב זה מומלץ לבצע בחינה מעמיקה של הדרך בה העסק שלכם מתנהל. כך יהיה ניתן לבצע חלוקת עבודה יעילה בין העובדים והאצלת סמכויות ותחומי אחריות לאנשים המתאימים לתפקיד זה.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – הייעוץ שעושה את כל ההבדל

בשעה שאתם מגלים כי העסק שלכם סובל מקשיים כאלו ואחרים, יהיה עליכם לא להסס ולפנות באופן מיידי אל יעל בר-לב – ייעוץ פיננסי וניהולי. כך תוכלו להבטיח שהעסק שלכם יקבל את הסיוע לו הוא זקוק לשם הצלחה, צמיחה, גדילה והתפתחות כלכלית. צרו קשר עוד היום וקבלו את המענה המקצועי לו אתם ראויים והעסק שלכם זקוק!

יעל בר-לב – ייעוץ פיננסי וניהולי, מספקת ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים שבעזרתה יוכלו ללא ספק להביא את העסק לצמיחה ופריחה כלכלית. בעזרת הייעוץ המקצועי והמנוסה של יעל, ניתן יהיה למצוא את נקודות החוזקה ונקודות התורפה של העסק שלכם ולהתאים להן את תכנית העבודה ודרכי ההתמודדות המתאימות ביותר, כך שיענו על הצרכים, המטרות והדרישות של העסק שלכם.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים 

ייעוץ לעסקים קטנים

ניתן לראות כי הצלחתם של עסקים רבים תלויה בגורם שאולי לא לקחתם בחשבון עד כה– ייעוץ לעסקים קטנים. הייעוץ יהיה זה אשר יסייע באיתור כשלים ואתגרים איתם העסק מתמודד, לצד נקודות התורפה והחוזקה של העסק שלכם ולאחר מכן יתאים בעבורכם את הפתרונות הנכונים והיעילים ביותר בכל תחום.

 • עולם העסקים הדנאמי עשוי להציב קשיים ואתגרים רבים בדרכו של עסק קטן. על מנת להצליח לשרוד לא רק את פתיחת העסק אלא גם את התפתחותו ולקבל החלטות נכונות שיאפשרו לעסק לצמוח, יהיה עליכם לבקש את שירותיו של יועץ עסקי מנוסה.
 • בשעה שהעסק שלכם מתמודד עם קשיים כלכליים, חשוב לחפש את הייעוץ המתאים באותו הרגע!. אין סיבה להמתין ולהמשיך לשקוע בזמן שניתן לעשות מעשה ולקבל את הייעוץ הנכון שיוכל להוציא אתכם מהבור הכלכלי אליו נקלעתם.
 • חלק בלתי נפרד מכל עסק הוא בחינה מתמדת של ההתנהלות הפנימית שלו. כך למעשה ניתן להיות עם אצבע על הדופק ולוודא כי כל התהליכים בחברה מתבצעים בצורה הנכונה והיעילה ביותר. ייעוץ לעסקים קטנים יסייע בביצוע משימה זו בהצלחה ואף יתרום במציאת הפתרונות למצבים בהם התהליכים פחות מוצלחים או מתעכבים מסיבה כזו או אחרת.

 

ייעוץ לעסקים קטנים – מתן עצות, כלים וליווי לבית עסק שלכם

אין סיבה לחשוש, כל אחד מאיתנו יהיה זקוק בשלב כזה או אחר לייעוץ עסקי מקצועי. מעצם קבלתו נוכל להבטיח כי העסק שלנו יתמודד בהצלחה עם האתגרים והקשיים אשר המציאות מציבה בפניו. יעל בר-לב תשמח לעמוד

לשירותכם ולספק את העצות, הכלים והליווי הצמוד לעסק שלכם, אשר יבטיחו כי מעתה והלאה תוכלו להתמודד בצורה יעילה ומוצלחת עם כל קושי שיופיע בדרך.

העסק שלכם הוא ההשקעה הגדולה ביותר שעבדתם עליה לאורך שנות חייכם הבוגרים. אתם עומלים החל משלבי ההקמה והתכנון, דרך חיפוש המשקיעים ועד לתפעול השוטף של העסק ביצירת שירות מושלם ומוצר עדכני וחדשני ללקוחות שלכם. אבל מה קורה אם אתם לא מצליחים להביא לנסיקה בעסק, ומוצאים את עצמכם מתמודדים עם אתגרים כלכליים משמעותיים לאורך שנות תפעול רבות? במצב כזה גם אתם, כמו עסקים רבים אחרים, יכולים וצריכים לפנות לשירותי ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, בעזרתה של היועצת הארגונית המקצועית יעל בר-לב. יועצת זו אשר מלווה את העסקים הקטנים כל הדרך עד ליצירת עושר ורווחה עסקית.

עם ההחלטה הראשונית לפנות לעזרתם של שירותי ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, אתם בוחרים לקחת את מצב הכלכלי של העסק שלכם בידיים וליצור עתיד ורוד יותר. לכן, ההחלטה לפנות לעזרתו של יועץ עסקי לעסקים מחייבת אתכם להכיר קודם כל את התהליך, ולהיות מוכנים להשקיע משאבים רבים על מנת להביא את העסק שלכם להצלחה הרצויה. במהלך הפגישות עם היועץ, אתם תבנו יחד את סל הצרכים של העסק, ותרכשו כלי התמודדות עם אתגרים ברמת היום יום.

השלב הראשון בכל תהליך ייעוץ עסקי המיועד לעסקים קטנים הוא מיפוי של כל דרגות העבודה השונות בעסק, מערכות היחסים עם הלקוחות השונים, הסדרי התשלומים, ההוצאות וההכנסות. כל זאת על מנת לבצע הערכה מדויקת של צרכי העסק, ולהבין מה הן נקודות החולשה והחוזקות בעסק.

לאחר מכן, תתחילו להעביר את הממצאים לשטח, ולשם כך תאלצו לבצע שינויים מתבקשים בהסדרי העבודה שלכם. למשל על ידי צמצום ההוצאות הקשורות לפס הייצור, או על ידי ניהול לקוחות ממוקד מטרה אשר יכול לשפר פלאים את הסדרי ההכנסות בעסק שלכם.

השלב הבא הוא להתמקד גם בייעוץ פיננסי וניהולי שיעניק לכם היכרות עם מצב האשראי בעסק שלכם, ניהול חשבונות הבנק ובחינת כדאיות של פרויקטים ומהלכים עסקיים לעתיד. כך תוכלו להפוך את העסק שלכם ליחידה כלכלית מתפקדת ברמה גבוהה אשר מניבה לכם רווחים לאורך כל ימות השנה.

בכל פעם שאתם פונים לעזרתו של יועץ עסקי כמו יעל בר-לב, אתם רוצים לקבל קודם כל ייעוץ אישי. התאמה של תוכנית עבודה לחברה שלכם היא תנאי בסיס, שיכול לשנות פלאים את הצלחת התהליך כולו מבחינתכם.

מרבית המשק הישראלי כיום מתבסס על פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים אשר מעוניינים לסגור את החודש גם אם המצב הכלכלי דוחק. לעסקים קטנים עומד אתגר גדול הרבה יותר מאשר כל חברה גדולה ומוכרת, דווקא בגלל שהם לא יכולים להסתמך על עזרתם של גופים פיננסים מרובי יכולת. בדיוק מסיבה זו אנו רואים כלום במשק הישראלי כמויות גדולות של בעלי חנויות עסקים אשר פונים לעזרה מקצועית ומבקשים ייעוץ לעסקים קטנים, על מנת לחשב מסלול מחדש וליצור על יסודות העסק הקיים עסק רווחי יותר ומוצלח יותר. יעל בר-לב היא יועצת פיננסית מקצועית אשר מלווה עסקים קטנים בתהליך ייעוץ לעסקים קטנים, כל הדרך להצלחה הכלכלית.

אם החלטתם שאתם רוצים לפנות לתהליך ייעוץ לעסקים קטנים, נציין את ארבעת הדברים החשובים ביותר לגבי התהליך:

 1. התאמה לגודל החברה – כדי לעבור תהליך ייעוץ לעסקים בצורה מקצועית ומוצלחת, עליכם לבצע אותו בהתאם לגודל החברה שלכם. כמעט בלתי אפשרי ליצור תוכנית עבודה לעסק קטן, על בסיס תוכניות עבודה שמתאימות לחברות ענקיות במשק, ולכן חשוב להתאים אישית את תוכנית העבודה שלכם.
 2. ניהול פיננסי – לעיתים רבות, דווקא בעלי עסקים קטנים נדרשים לתהליך פיננסי ארוך יותר. למשל, על ידי ביצוע בירור עומק בנוגע לכלל החובות של העסק, מסגרות האשראי והחסכונות אשר יכולים לשמש את העסק לטובת השקעות בפרויקטים עתידיים.
 3. הגדרת מטרות לעתיד – כדי להצליח להגיע למצב שיא ההצלחה, עליכם להגדיר את המטרה הכלכלית האידיאלית. ולכן חשוב לבנות תוכנית עבודה מסודרת שממנה אתם תצאו לתהליך הייעול, אך גם תאפשר לכם לראות את העתיד בצורה חיובית ואפשרית.
 4. יצירת יעדי עבודה ריאליים – כל תכנית עבודה מקצועית חייבת להחזיק ביעדי עבודה ראליים. זאת על מנת לאפשר לכם לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. אחרת, בתוך בליל המשימות והאתגרים היומיומיים אתם עשויים לשכוח מהתוכנית המופלאה ולוותר על החלום כבר בשלבים הראשוניים שלו.

כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להפוך את העסק המשפחתי שלכם לחברה גדולה ומצליחה הוא בעיקר לחלום. אבל אם אתם רוצים להוציא את החלום הזה לפועל אתם צריכים לעשות צעדים קונקרטיים ולשנות את המציאות בפועל. לשם כך ראוי ואפילו חשוב להתחיל בתהליך ייעוץ לעסקים.

העסקים הקטנים בישראל מתמודדים באופן קבוע עם אתגרים רבים מאוד במישורים רבים מאוד, ועדיין נאלצים לעמוד על הרגליים האחוריות שלהם. וזאת, על מנת לשמור על תפוקות מעולות לאורך זמן. יחד עם זאת, בעלי עסקים קטנים רבים מתמודדים עם תופעות של שחיקה וחוסר שביעות רצון, אשר מובילות בסופו של יום גם לפגיעה בתפקוד האישי והעסקי. במקרים כאלה פונים בעלי העסקים, לעזרתם של יועצים מקצועיים ובוחרים לעבור תהליך אימון עסקי לעסקים קטנים. התהליך עשוי להוביל לשינוי תפיסה משמעותי וגם לשינויים יום יומיים בפעולות בעל העסק. יעל בר-לב היא יועצת מקצועית, אשר מעבירה תהליכי ייעוץ עסקי למגוון עסקים ומסייעת להם להגיע למצב ההצלחה האופטימלי.

טרנד האימון האישי שנכנס לחיינו בשנים האחרונות חולש על כל תחומי החיים ולכן הופך לפופולרי גם בעולם העסקי. היתרון הגדול ביותר שעומד לזכות תהליך אימון עסקי לעסקים קטנים, הוא האפשרות לבחור בפעולות קונקרטיות בשטח על פני תהליך מופשט יותר. אם אתם בוחרים לפנות לייעוץ עסקי, אתם בוחרים להתחיל בעבודה סיזיפית ואסרטיבית שיכולה לשנות לאט אך בעקביות את כל תפיסת העולם העסקית שלכם. תהליך כזה הוא תהליך בו אתם מבצעים פעולות בשטח ויכולים לשנות כבר לאורך הדרך חלק מההחלטות שלכם על מנת להביא להצלחה המיוחלת. למשל, אם אתם מעוניינים להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם, תהליך האימון העסקי לעסקים קטנים יחשוף בפניכם את האסטרטגיות והטקטיקות הטובות ביותר לעסק שלכם, שיכולות להגדיל את מספר הלקוחות. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לעבור ייעוץ עסקי לעסקים, הוא לבחור בשינוי. זו היא החלטה מודעת שמחייבת אתכם לתהליך ורק ממנה אתם יכולים להתקדם לשלבים של שינוי.

הבחירה לשנות היא לאו דווקא בחירה מתוך מגוון רחב של אפשרויות. במקרים רבים פונים בעלי העסקים לעזרתם של יועצים – ומתחילים בתהליך ייעוץ עסקי מתוך מצבים של חוסר ברירה. כאשר המינוס בבנק חוגג ואין לכם את האפשרות לקבל מימון, אם אתם מרגישים שהעסק תקוע ואין לכם לאן להתקדם. מתוך הנקודה הזו יכול לצמוח שינוי עצום בעסק, אם רק תבחרו ליישם את עקרונות הייעוץ על העסק שלכם ולקחת אחריות על המצב.

המטרה המוצהרת של עסקים קטנים היא קודם כל להוות מקור פרנסה לבני המשפחה המצומצמת שמסתמכים על העסק. בהתאם, אחד הדברים החשובים ביותר שמנהלים בעסקים קטנים נדרשים לעשות, הוא ליצור תוכנית עבודה מסודרת; תוכנית שיכולה לשנות בצורה משמעותית את העסק. הדרך הטובה ביותר ליצירת תוכנית עבודה, היא על ידי כתיבת תוכנית עסקית לעסקים קטנים אשר מתייחסת לכל הפרמטרים המיוחדים של העסק. תוכנית זו עדיין שומרת על כל הכללים החשובים ביותר ברמה המקצועית – באמצעותה אתם שומרים על האופי של העסק, אך נותנים גם מטרה אישית אשר מחדדת את הפעילות העסקית. יעל בר-לב היא יועצת עסקית המלווה אתכם לאורך כתיבת התוכנית העסקית לעסקים והוצאתה לפועל בהצלחה.

כמו בכל עסק כרגיל, גם בעת בניית תוכנית עסקית לעסקים קטנים אתם רוצים קודם כל לשים לב לאספקטים המקצועיים. ראשית, חשוב להתייחס למקורות המימון של העסק, לתהליכי השקעה בעסק ואפילו ליצירת תוכנית מסודרת להחזרת ההשקעה. כמו כן, עליכם להתמקד בחלוקת האחריות והתפקידים בין המנהלים השונים בחברה. זאת, על מנת ליצור יחסי עבודה מוגדרים בין בני המשפחה. יחד עם זאת, כאשר אתם כותבים תוכנית עסקית המיועדת לעסקים קטנים או משפחתיים, עליכם להבהיר מהי המטרה שלשמה בחרתם להקים את העסק. על כן, מומלץ לבחור במטרה שהיא ריאלית אך גם בעלת סנטימנט רגשי. מטרה כזו יכולה להניע את כל המעורבים בעסק לעבודה מאומצת יותר, שבסופו של יום תניב לכם תוצאות רווחיות יותר. בעסק קטן חשוב להגדיר גם מה הם יעדי הרווחים אותם אתם רוצים להשיג ולבצע חלוקה ברורה באחוזים של רווחי החברה לשותפים השונים. רק כך תוכלו לצאת לדרך בהקמת עסק קטן, כאשר ברורים לכם המטרה, הדרך והאמצעים להשגתה.

עסק קטן הוא עסק שבדרך כלל מתחיל מרעיון אישי או קבוצתי. את הרעיון הזה אתם רוצים לשמור ולשמר לאורך זמן, לכן חשוב להגן עליו ולעגן אותו כחלק יסודי ומהותי מתוכנית העבודה הראשונית שלכם. הגדרה ברורה של תוכנית עסקית לעסקים דומה בעיקרה לחוזה מחייב שכל השותפים והעובדים מעוניינים לפעול על פיו. וזאת, על מנת להביא את החברה ליעדים ולמטרות הסופיות אשר לשמה היא הוקמה. תוכנית עסקית מוצלחת היא תוכנית שבסופו של יום תביא את החברה שלכם למצב שיא ההצלחה שלה.

אם גם אתם בעלי עסק קטן או בינוני, או שמא מעוניינים לפתוח עסק עצמאי, מומלץ לקחת בחשבון כי שירותי ייעוץ לעסקים קטנים יכולים להיות בדיוק מה שאתם והעסק שלכם זקוקים לו על מנת להצליח. משרדה של יעל בר-לב- ייעוץ פיננסי וניהולי, הינו משרד מקצועי ומנוסה הפועל מזה שנים רבות על מנת לסייע לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים.

כל הסיבות להיעזר במומחה לתחום של ייעוץ לעסקים קטנים

העזרות באיש מקצוע בתחום ייעוץ לעסקים קטנים יכול להיות ההבדל הקטן המבדיל בין הצלחת העסק לכישלונו. במאמר זה נדון ביתרונות הקיימים בהשכרת יועץ עסקי עבור העסק שלכם.

 1. נקודת מבט חיצונית- פעמים רבות בעל העסק מקים את העסק שלו מתוך חזון וחלום מסוים, ומתוך אהבה ותשוקה מסוימת לרעיון מסוים. אך לצד החזון והשאיפה להגשמת החלום ומשאלת הלב של בעל העסק, ישנה התנגשות מבחינה עסקית וכלכלית. פעמים רבות נדרשת נקודת מבט חיצונית אשר תנווט באופן מקצועי בין חזונו של בעל העסק להתנהלות כלכלית ועסקית נכונה.
 2. זיהוי אתגרים קיימים ועתידיים תוך מתן פתרונות- לרוב כאשר בעל עסק מקים עסק קטן או עתיד להקים עסק, אין לו את הכלים המקצועיים והידע הנדרש על מנת לזהות מהם האתגרים והקשיים הקיימים והעתידיים לבוא. יועץ עסקי מיומן ומנוסה, יודע לזהות מראש את כל הקשיים, הכשלים והאתגריים הקיימים והצפויים בעסק, תוך מתן כלים מקצועיים להתמודדות מולם.
 3. ייעוץ פנים ארגוני נכון- בעסקים רבים התרבות הארגונית וההתנהלות הפנים ארגונית אינה נכונה. כמות העובדים, חלוקת המשמרות, וניהול אופן העבודה השוטף וסדר העבודה אינם נכונים, ויוצרים כשלים עסקיים וכלכליים, מבלי שבעל העסק מודע לכשלים אלו. יועץ ארגוני יקנה כלים מקצועיים להתנהלות פנים ארגונית נכונה.

ייעוץ מקצועי לעסקים פרטיים

כמו בכל תחום בחיים כאשר אנו מחפשים בעל מקצוע מומלץ תמיד להיעזר באיש מקצוע מנוסה ואמין, כך גם בעולם הייעוץ העסקי. יעל בר-לב- ייעוץ פיננסי וניהולי, הינה יועצת עסקית וארגונית מנוסה אשר תשמח לתת לכם מענה וייעוץ.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים חיוני עבור עסקיים קטנים ובינוניים. באמצעות ייעוץ מסוג זה בעל העסק יכול לייעל ולקדם את ניהולו האסטרטגי, השיווקי, ניהול הפנים ארגוני והפיננסי של כל עסק קטן. יעל בר-לב- ייעוץ פיננסי וניהולי, הינה יועצת עסקית ופיננסית לעסקים קטנים ובינוניים וחברות. מבין לקוחותיה ניתן למצוא עסקים אשר התחילו כעסק קטן ופרטי והתרחבו לכדי רשת ארצית מצליחה.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – ייעוץ עסקי נכון ויעיל יכול לשנות את עתיד העסק

כמעט בכל עסק קטן ישנם כשלים ניהוליים ופיננסים, אסטרטגיים, ופנים ארגונים, שבעל העסק אינו מודע אליהם. לעיתים רבות כשלים אלו מהווים בעיה חמורה שפוגעת בהצלחת העסק או מונעת את התפתחותו.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, מאפשר זיהוי מקצועי של כל הכשלים והאתגרים הקיימים בעסק תוך מתן ייעוץ מקצועי, כלים לייעול העסק ופתרונות עבור אתגרים אלו. כל סוגי העסקים הקטנים באשר הם, בין אם מדובר בדוכן אוכל, בית קפה, חנות בגדים או חנות ריהוט וכלי בית- צריכים להתמודד אם אתגרים מסוימים. לעיתים רבות אתגרים אלה פוגעים ומונעים מהעסק לצמוח ולהתפתח קדימה. ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים יודע לקלוט בצורה מקצועית את כל התמונה הרחבה. חשוב שנזכור כי פעמים רבות כאשר אנו רגילים להתנהלות מערכתית ותפקודית מסוימת, קשה לנו לבקר אותה בצורה אובייקטיבית, ולכן חשוב להיעזר בגורם חיצוני, אשר יבחן את ההתנהלות וידע כיצד לייעל אותה.

יעל בר-לב ייעוץ פיננסי וניהולי כאן לשירותכם

יעל בר-לב יועצת פיננסית וניהולית, הינה יועצת מנוסה וותיקה בתחום. במסגרת עבודתה. עבדה יעל בר-לב עם עסקים ישראלים, אשר כיום הם מצליחים במיוחד בתחומם. כך למשל ניתן לראות בין לקוחותיה את רשת האופנה והביגוד הארצית והמצליחה ”GALITA”, רשת בתי הקפה המוכרת ”קופיקס” ורשת הקוסמטיקה והפארם הארצית ”WOW”.

עסקים פרטיים, קטנים ובינוניים רבים פונים לשירותי ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים. הסיבה כמובן היא הרצון לייעל ולשפר את הצלחת העסק הפרטי בין אם מדובר בייעול פנים ארגוני, ייעול ניהולי, ייעול עסקי ופיננסי ואף ייעול שיווקי. יעל בר לב-ייעוץ פיננסי וניהולי, הינה יועצת עסקית ופיננסית לעסקים קטנים, בינוניים ולחברות, אשר תשמח לעמוד לרשותכם במתן ייעוץ עסקי ופיננסי לצורכי ייעול העסק הפרטי שלכם.

יועץ עסקי לעסקים קטנים – ייעוץ לפני ובזמן הקמת העסק

אם הנכם בהליכי הקמת עסק פרטי או שמא הנכם מעוניינים להקים עסק פרטי מכל סוג שהוא- מסעדה, בית קפה, חדר כושר, מכון יופי, או חנות אופנה וביגוד, מומלץ ורצוי להיתמך ולהיעזר בייעוץ עסקי לעסקים קטנים.

השנים הראשונות בכל עסק פרטי באשר הוא, הן השנים הקשות ביותר. הכרת השוק והמתחרים, הכרת קהל היעד, בניית מערך אסטרטגי שיווקי וניהולי נכון וחכם, הם חלק מהאלמנטים אשר בעל העסק אינו מודע אליהם בכל הקשור לניהול נכון של העסק במיוחד בשנים הראשונות. בנוסף לאלו, במהלך השנים הראשונות של הקמת העסק הבנקים וחברות האשראי מתגמשים פחות עם בעלי העסק הטריים, ואף מתנהלים בקשיחות.

על מנת להקל על הליך הקמת העסק, ולצמצם פגיעות תוך קבלת מענה מקצועי של כלים ניהוליים, כלכליים ותפעוליים בכל הקשור לבית העסק הצומח, מומלץ להיעזר באיש מקצוע ולרכוש את שירותיו של יועץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – כיצד בוחרים יועץ עסקי בצורה נכונה

אם אתם בעלי עסק פרטי בצמיחה וודאי תהיתם, כיצד ניתן לבחור יועץ עסקי לעסקים קטנים בצורה נכונה? ובכן, כאשר אתם מחפשים יועץ עסקי טוב אשר יעזור לכם לייעל את העסק שלכם, ישנה חשיבות רבה ברזומה של היועץ העסקי. וודאו כי ליועץ העסקי העתידי שלכם רשימת ממליצים מכובדת.
יעל בר-לב-ייעוץ פיננסי וניהולי, הינה יועצת עסקית ופיננסית לעסקים וחברות בעלת רזומה עשיר ומכובד בתחום.

­אימון עסקי לעסקים קטנים

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים קטנים, פונים לקבלת אימון עסקי לעסקים קטנים. מה בעצם אימון עסקי כולל, מהם היתרונות הקיימים בקבלת אימון עסקי? כיצד בוחרים מאמן עסקי? ובאילו אופנים אימון עסקי לחברות יכול לסייע לעסק? יעל בר-לב- ייעוץ פיננסי וניהולי, הינה מאמנת עסקית ויועצת פיננסית לעסקים קטנים, בינוניים וחברות. בעזרתה נענה על כל שאלות אלו.

אימון עסקי לעסקים קטנים – כל השאלות והתשובות החשובות

הדרישה לאימון עסקי לעסקים קטנים רק הולכת וגוברת. זאת בשל הקושי הקיומי שעסקים רבים נקלעים לתוכו, בעיקר בשל השוק התחרותי המתפתח. ישנם מתחרים רבים לרוב בתי העסק הפרטיים באשר הם, וכן גם לאלמנט הגלובליזציה והשילוח האינטרנטי יש השפעה רבה על השוק התחרותי בתחומים רבים. על כן בעלי עסקים רבים פונים לקבלת מענה מקצועי באמצעות אימון לעסקים קטנים.

מהם היתרונות של אימון עסקי לעסקים קטנים?- באמצעות אימון עסקי לחברות, ירכוש בעל העסק כלים ואמצעים מקצועיים להתמודדות עם האתגרים והקשיים הקיימים בעסק שאותו הוא מנהל באופנים שונים, תוך קבלת זווית ראיה חיצונית ומקצועית. כך יוכל לסייע לעסק שלו מבחינה כלכלית וניהולית.

באילו אופנים אימון עסקי לחברות יכול לסייע לעסק? – אימון עסקי לחברות יכול לסייע לעסק באופנים רבים, ביניהם, בפן הניהולי תפעולי, באסטרטגית הניהול והשיווק, בקבלת החלטות מושכלת ונכונה, בייעול המערך הלוגיסטי ומערך כוח האדם.

כיצד בוחרים מאמן עסקי? – כאשר אנו מתבקשים לבחור מאמן עסקי, אנו נבחר מאמן עסקי בעל ניסיון בייעול עסקים קטנים וכמובן בעל המלצות.

יעל בר-לב- ייעוץ פיננסי וניהולי, הינה מאמנת עסקית לעסקים קטנים

יעל בר-לב הינה יועצת פיננסית ועסקית ומאמנת עסקית לחברות, ארגונים, עסקים קטנים ובינוניים. כחלק מתפקידה יעל בר-לב מפתחת יחד איתכם אסטרטגיה עסקית וניהולית, תוך ליווי מקצועי וניתוח נתונים כמותיים של הערכת שוק והערכת העסק.

ייעוץ לעסקים קטנים הינו חיוני לבעלי עסקים קטנים ובינונים. דרך ייעוץ מסוג זה זוכה בעל העסק לקבל תמונת מצב רחבה מקצועית וחיצונית של העסק שלו הן מבחינה ניהולית, הן מבחינה אסטרטגית והן מבחינה תפעולית ופנים ארגונית. דרך ייעוץ מסוג זה נתנה (את האפשרות) להציל עסקים קטנים במשבר או לייעל עסקיים קיימים ועתידיים. יעל בר-לב ייעוץ פיננסי וניהולי, הינה מומחית בתחום ייעוץ פיננסי ועסקי לחברות ועסקיים פרטים.

ייעוץ לעסקים קטנים – כל מה שצריך לדעת

ייעוץ לעסקים קטנים יכול להציל עסקים מקריסה, להגדיל את הרווחים והכלכליים ולייעל עסקים קטנים. אך יחד אם זאת ישנן שאלות רבות בנוגע לתחום הייעוץ העסקי, בקרב בעלי העסקים הפרטיים. במאמר זה נענה על כל השאלות.

מתי כדאי להיעזר ביועץ עסקי?– מומלץ להיעזר ביועץ עסקי לעסקים קטנים בכל עת, אף מרגע התכנון וההקמה. חשוב להדגיש כי יעוץ עסקי, נכון ורצוי על מנת לייעל את העסק מבחינה כלכלית ועסקית והן מבחינה אסטרטגית וניהולית. לכן פנייה ליועץ עסקי מומלצת בכל שלב בו העסק שלכם מצוי.

למה חשוב להיעזר ביועץ עסקי לעסקים פרטיים?– יועץ עסקי ופיננסי לעסקים קטנים ובינוניים, יודע לזהות את הכשלים והאתגרים הקיימים בכל עסק, תוך מתן מענה מקצועי לפתרון בעיות אלה. בנוסף בעזרת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, תוכלו לייעל את אופן הניהול והראייה האסטרטגית תוך קבלת מענה וכלים מקצועיים.

האם מומלץ להיעזר ביועץ עסקי גם כאשר מצב העסק טוב?– כמובן. ייעוץ עסקי נכון יכול לקדם ולייעל את העסק עוד יותר, גם אם מצבו הנוכחי טוב.

כיצד בוחרים יועץ לעסקים קטנים?

כאשר אנו מחפשים אחר יועץ לעסקים קטנים, מומלץ לחפש אחר יועץ מקצועי ומנוסה אשר ייעל וייעץ לעסקים קטנים בעברו, ולו רשימת ממליצים. יעל בר-לב ייעוץ פיננסי וניהולי, הינה יועצת עסקית מנוסה אשר לה מספר לקוחות מוכרים במשק הישראלי, ביניהם רשת הביגוד ”גליתה”, רשת בתי הקפה ”קופיקס” ורשת הקוסמטיקה ”WOW”.

כל עסק בתחילת דרכו, ועסק אשר נמצא בתהליך צמיחה צריך יועץ עסקי מומלץ. עם יועץ עסקי מקצועי ומומחה אתם יודעים שבכל רגע נתון העסק שלכם נמצא בשליטה ובקרה, תזרים המזומנים מעודכן, אתם יודעים בדיוק מה קורה בעסק שלכם, העובדים מבצעים את העבודה בצורה טובה, והכל תקין ועובד.

התשובה היא פשוטה. בתור מנהלים או בעלים של העסק אתם נתונים במהלך שגרת היומיום ללחצים רבים, טענות ומענות של לקוחות, אתגרים, פגישות, שיתופי פעולה, התלבטויות שלפעמים גוררים הביתה, בעיות של עובדים ועוד. ובדיוק בגלל זה קשה להיות עם יד על הדופק מבחינה פיננסית ועסקית בעסק שלכם – זה לא פשוט. כדאי מאוד שיהיה מי שילווה אתכם בכל המסע הזה ולכן כדאי להיעזר ביועץ עסקי. יועץ עסקי מומלץ לעסק שלכם הוא יועץ מקצועי, בעל ניסיון והיכרות מהשטח עם עסקים שונים. יועץ כזה יודע לתרגם את הניסיון ואת ההבנה שלו לדרכי פעולה שהוא יציע לעסק שלכם, בחינת חלופות עסקיות, ליווי פגישות מול המערכת הבנקאית לקבלת מימון ועוד.

כיצד למצוא יועץ עסקי מומלץ שיתאים עבורכם ועבור העסק שלכם? קודם כל כדאי לבחור ביועץ עסקי מומלץ שישי לו מספיק שנות ניסיון, היכרות וניסיון מהשטח עם מגוון של לקוחות לאורך השנים וכזה שמביא תוצאות. חשוב כמובן לקיים פגישה ייעוץ ראשונית, טלפונית או פיזית, עם היועץ ולראות שיש ביניכם כימיה. חשוב שתהיה תקשורת טובה בגובה העיניים, הבנה אמיתית של העסק שלכם ושל הצרכים שלכם ורצון אמיתי מצידכם לקבלת עזרה וייעוץ.

לעתים קשה לנו להודות בתור היזמים או המנהלים של העסק שאנחנו באמת צריכים ורוצים עזרה בניהול טוב יותר של העסק. ולכן חשוב מאוד להיות כנים ואמיתיים עם עצמנו ולהבין שאנחנו באמת צריכים את זה, ושהפתרון הטוב ביותר עבורנו בהקשר הזה הוא לקחת יועץ עסקי מומלץ כמו יעל בר לב, ייעוץ פיננסי וניהולי שתדחוף את העסק שלנו קדימה, ותעלה אותו על דרך המלך.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ