לשיחת ייעוץ
ּ

כתיבת תוכנית עסקית

כתיבת תוכנית עסקית בעלת חשיבות רבה לשם קביעת המטרות של העסק שלכם. ניתן יהיה לעשות בה שימוש גם בשעה שאתם מחפשים אחר הלוואות לעסק, בעת פיתוח או צמיחה. על מנת ליצור את התכנית העסקית המדויקת והאיכותית ביותר, פנו אל יעל בר-לב – ייעוץ פיננסי וניהולי.

כתיבת תוכנית עסקית – איך עושים את זה?

התשובה לשאלה זו מתחילה בצעד פשוט, בקשת עזרה מיועץ עסקי מנוסה. הודות לעזרה המקצועית שתקבלו, ניתן יהיה לכתוב את התכנית העסקית שלכם בצורה המקצועית והנכונה ביותר. זאת תוך מתן תשומת לב לכל הדקויות הנדרשות על מנת שהתכנית תהיה איכותית וברמה הגבוהה ביותר. אתם לא חייבים להתמודד בכוחות עצמכם עם משימה זו, יעל בר-לב, תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל שלב לאורך הדרך.

כתיבת תוכנית עסקית חייבת להתבצע בהתאמה מלאה לאופן בו העסק שלכם מתנהל או עתיד להתנהל. התוכנית תשמש אתכם בתור תמונת מראה מכוונת של התהליכים השונים המתרחשים בחברתכם. התכנית העסקית צריכה לכלול תחומים רבים, ביניהם:

  • המוצר או השירות המוצעים מבנה העסק וההנהלה.
  • ניתוח שוק ותחרות.
  • הצגה של תכנית פעולה
  • מקורות מימון והלוואות.

שילוב של כלל הגורמים הללו בתוכנית העסקית תשקף צורה המיטבית את הצפי האסטרטגי והכלכלי של העסק, לרבות ניתוח מצבו הנוכחי, תוך זיהוי תהליכים קיימים לשימור ולשיפור. כתיבת תכנית עסקית הכוללת תכנית אסטרטגית, תכנית כלכלית ותכנית תפעולית, תיתן מענה אולטימטיבי כמכוון להתקדמות.

כתיבת תוכנית עסקית

התכנית שתעזור לכם להגשים כל מטרה

אם אתם עומדים בפני משימת כתיבת התוכנית העסקית, ככל הנראה תזדקקו לעזרתה של יעל בר- לב – ייעוץ פיננסי וניהולי. יעל הינה יועצת עסקית ומלווה עסקים מתחומים וגדלים שנים במשך תקופה ארוכה. יעל תסייע בבנייתה ובכתיבתה של התוכנית העסקית המתאימה והמדויקת ביותר למטרתה. התכנית העסקית תוכל לסייע לכם בשעה שאתם עומדים בפני פתיחת העסק, בעת בקשת הלוואה או גיוס של משקיע, בעת צמיחה ואפילו בשעה שאתם מעוניינים למצוא את הדרך היעילה והנכונה ביותר בעבור ההתנהלות העסקית שלכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ