לשיחת ייעוץ
ּ

ניתוח עסקי

תחומי העיסוק של יעל בר-לב – ייעוץ פיננסי וניהולי, כוללים ניתוח עסקי, מתן שירותי ייעוץ לעסקים ושיפור היעילות בתפקוד העסק. תהליך זה יאפשר לכם להבין בצורה מעמיקה יותר את הנקודות שזקוקות לשיפור ואפילו יעזרו להבנה האם כדאי לשנות מוצר או שירות כלשהו לשם הגדלת הרווחים. יעל מקפידה על הענקת השירות המקצועי והאישי ביותר עבור כל לקוח. זאת על מנת שכל הצעה או פתרון שתציע עבורכם יתאימו לפעילותו של העסק שלכם ברמה הגבוהה ביותר.

מהו ניתוח עסקי ?

בשלב הראשון, יהיה עלינו להבין מהו תהליך ניתוח עסקי. תהליך זה נועד לנתח את רמת הכדאיות של העסק בפיתוח מוצר או שירות כלשהו מתוך השוואה של ההשקעה והעלויות הדרושות לעומת הרווחיות הצפויה. הדבר אמנם נשמע פשוט למדי, אך האמת היא כי עסקים רבים המוותרים על שלב זה, מוצאים את עצמם מתקשים בשלבים המתקדמים יותר לשרוד בעולם העסקים של היום.

חשוב להבין כי תהליך הניתוח העסקי יהיה בעל השפעה רבה על כל מחלקה בעסק שלכם. ניתוח עסקי יכלול גם בחינה של תחומים והיבטים שונים בעסק, כגון:

  • ניתוח כלכלי – ייבחן האם ההתנהלות הכספית הנוכחית תואמת את צרכי העסק ויכולותיו, לרבות ניהול תזרים מזומנים וכן האם האשראי הקיים בעסק תואם את צרכיו ואופיו.
  • ניתוח תהליכי משאבי אנוש – נקודה זו תאפשר את בחינת דרך ההתנהלות של העסק בבחינת ההון האנושי שלו. כך ניתן יהיה לבחון את הצורך שבשילוב סדנאות והכשרות למנהלים ולצוותים השונים על מנת למקסם את היעילות ולממש את הפוטנציאל של העובדים שלכם.
  • ניתוח מערכות ודרכי עבודה – הדבר יאפשר לכם להבין האם אתם זקוקים לטכנולוגיה מתקדמת יותר לשם ניהול העסק בצורה יעילה יותר והגברה של תפוקת העובדים או לדיוק תהליכי העבודה והתפעול.

ניתוח עסקי

 

משפרים את רווחיות העסק

בעזרתה של יעל בר-לב, תקבלו את תמונת המצב העדכנית והמדויקת ביותר של העסק שלכם. כך יהיה אפשר לבחון אילו היבטים בעסק עובדים בצורה טובה ואילו זקוקים לתגבור ושיפור הביצועים. בשורה התחתונה, כך יינתן המענה הנכון והמדויק לצרכים של העסק, על מנת שיוכל להגביר את יעילותו ותפוקתו וכתוצאה מכך להגדיל את הרווחים בצורה משמעותית.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ